החברים נפגשו תחילה בבר המלון לכיבוד ויין ולמינגלינג אשר הניב הכרויות מעניינות ואולי גם שיתופי פעולה בעתיד ומשם עברו לאולם הישיבות שם התחלפה האווירה לרצינית ומרתקת.

בשני המושבים שהתקיימו בכנס, אחד בצהריים ואחד בערב, החכימו החברים מהרצאות מרתקות אשר האירו צדדים נוספים בתחום ההשקעות שלא היו מוכרים לרבים מהם ופתחו פתח לשינויים נדרשים בתיק ההשקעות שלהם. המשתתפים הראו מצד אחד בקיאות בתחום ההשקעות והיו מאוד מעורבים, אך מצד שני הביעו התפעלות מהאפשרויות שהוצגו בפניהם, אפשרויות שלא היו מוכרות לרובם.יוסי נבון, מנכ"ל המועדון פתח את הכנס בהצהרה על הקמת מחלקה חדשה במועדון – Prime Club Invest, מחלקה אשר תיתן מענה בתחום ניהול תיקי ההשקעות למי שמעוניין. הוא ציין כי לצורך כך חבר המועדון לחברת ארבע עונות תכנון פיננסי בניהולו של מורן סיטון, אשר מתחייבת לייעץ לחברים ללא תשלום, ללא עמלות וללא התחייבות מצד החברים במקרה של פגישה עם נציג מטעמם. איילת ריזנברג מנהלת השקעות בכירה בחברה, תנהל את הקשר עם חברי המועדון ותעניק להם טיפול אישי יחד עם מורן סיטון.

דייב לובצקי, מנכ"ל IBI ניהול תיקי ההשקעות, הציג את קרן ההשקעות IBI  CCF, קרן המאפשרת להשקיע בתחום אשראי צרכני דרך פלטפורמות P2P בארה"ב ומנהלת כיום כ – 250 מיליון שקל. תחום זה מפותח מאוד בארה"ב ומבטיח תשואה גבוהה בסיכון נמוך.

זיו ספיר מנהל קרן COMRIT, קרן המשקיעה בקרנות RIT בארה"ב קרנות המשקיעות בנדל"ן, כאשר קרן COMRIT משקיעה בריטים המשקיעים בנדל"ן מניב בלבד. זיו הציג את יתרונות הקרן ואת הדרכים להשקיע בה וציין כי התשואה הממוצעת נעה בסביבות 6.5-7.5% בסיכון נמוך מאוד. חבר שהשתתף בהרצאה ביטה באופן מעניין את הפתעתו והתפעלותו מיתרונות הקרן, "אני מורט את שערותי על כי לא ידעתי על הקרן ועל ההפסדים הגדולים מהשקעות בתשואות כל כך נמוכות שאפיינו את השנים האחרונות".

צפריר זנזורי, משנה למנכ"ל אלטשולר שחם (במושב הצהריים) ועומר דגני משנה למנכ"ל ילין לפידות, (במושב הערב) הציגו בפני החברים את היתרונות הרבים שבתיקון 190 לחוק ניירות ערך, שמו דגש בהרצאתו על הדרכים השונות לניצול היתרונות בתיקון ועל הצורך לנהל את תיק ההשקעות תוך התחשבות בתיקון לחוק.

מר לני רוט, שותף בחברת OurCrowd ואשר אברהם, מנהל קשרי משקיעים בחברה, חשפו בפני המשתתפים את האפשרות הניתנת לכל אחד (החל מעשרת אלפים דולר) להשקיע בחברות סטארטאפ באמצעות חברת OurCrowd. "מי לא היה רוצה לקבל הזדמנות להשקיע בחברת Waze לפני שהיא פרצה לתודעה העולמית?" שאל אשר אברהם את החברים, כולם השיבו "בוודאי" "הלוואי שהיינו יכולים" וכו'.
OurCrowd מאפשרת היום להשקיע בחברות סטארטאפ בתחום הטכנולוגיה. החברה מתחייבת להציע לחברי קהילת OurCrowd רק חברות סטארטאפ שנבדקו ונבחנו על ידה והיא משקיעה בהם 5-10% מסכום ההשקעה הנדרש.בעקבות הצלחת הכנס, הוחלט לקיים סדרה של מפגשים בתחום זה, תוך פתיחת האפשרויות לכלל חברי המועדון.