סוויטת הגג, קומה 61, מגדל משה אביב
 

גגות תל אביב שנצבעו אדום לאור השקיעה ממרומי הקומה ה-61 של מגדל משה אביב, היוו תפאורה מושלמת לאירוע היוקרה לחברי מועדון פריים קלאב. לצלילי נגינת נבל שקידמה את פני הבאים נפגשו חברי המועדון, מנהלי חברות ובכירים במשק הישראלי, לשעה קלה של מינגלינג על כוס של יין מיקבי 'בזלת הגולן' וכיבודים מענגים ממסעדת היוקרה kyoto.

 

בין משתתפי האירוע נצפו אבי בניהו, דו"צ לשעבר ויועץ תקשורת כיום; אלוף (מיל.) ד"ר יום טוב סמיה, מנכ"ל IC Green Energy; עוזי דנינו, מנכ"ל אקסלנס נשואה; אבי שומר, מנכ"ל ובעלי צומת ספרים; ערן זמורה, מבעלי הוצאת הספרים כנרת-זמורה-ביתן-דביר; צבי יוכמן, מייסד ומנכ"ל משותף של קרן Sky; עו"ד בני דון יחייא ורבים אחרים. את הפתעת הערב סיפקו בני הזוג דורה רייסר ודיוויד ווסטון, היא כוכבת-עבר בהוליווד והוא שחקן שייקספירי וסופר רב-מכר בינלאומי, שעשו עלייה באחרונה וכיבדו את האירוע בנוכחותם.

 

במהלך הערב נישאו דברים מפי יוסי נבון מנכ"ל Prime Club ומיקי בראל מנכ"ל מגדל משה אביב, שבירכו על ההזדמנות לשתף פעולה באירוע חגיגי שכזה והשיקו כוסית לכבוד השנה החדשה. בסיום האירוע, חולקו לבאים בקבוקוני הבושם החדש לגבר של Yves Saint Laurent ואלבום מהודר של המועדון.

אמנות האוכל. מסעדת קיוטו
עלי עשור ועלי נבלהבו יין. יינות בזלת הגולן
יצירה גסטרונומית. מנת קיוטו לדוגמה


מברכים לשנה טובה.  יוסי נבון מנכ"ל Prime Club ומיקי בראל מנכ"ל מגדל משה אביב

מחליפים מילה. יוסי נבון וד"ר יום טוב סמיה
צבי יוכמן
עוזי דנינו
אבי בניהו
ערן זמורה
רמי וקסמן וסיוון וייס, סמנכ"ל ומנהלת השיווק שלLandrover (בהתאמה)
מורן דייזי ומשה רפופורט
אבי שומר
דורה רייסר (מסע בין כוכבים), אורה יבניאלי ודיוויד ווסטון (שחקן, במאי וסופר)

לינה בלס ויעקב רז
עורכי הדין לבית בודה ומיקי בראל


 
להתראות באירוע הבא!נותני חסויות:
קייטרינג והגשה - KYOTO
יין - יקבי בזלת הגולן
עיצוב מרכז שולחן - הילית גורדון
בושם לגבר מתנת Yves Saint Laurent