גלרית האמנות של מועדון Prime Club בתל אביב התמלאה השבוע בהרבה שמחה ויופי כאשר חברת המועדון בת שבע בובליל, מבעלי מלונות קלאב הוטל, אירחה כ-40 מחברותיה לערב מהנה של גבינות, יין ואמנות. למה אמנות? כי באופן נדיר, לבקשתו של יוסי נבון מנכ"ל המועדון, ניאות האמן הבינלאומי דודו גרשטיין לבוא ולשאת הרצאה אודות יצירותיו – דבר שהוא נמנע ממנו בעקביות זה שנים רבות.

 

אחראים להצלחה. דודו גרשטיין, בת שבע בובליל, יוסי נבון

 

כמעט כל החברות התייצבו לקריאתה של בובליל, ואלו שלא התפנו לבוא יכולות לקרוא כאן כמה כיף היה. בערב הבלתי-נשכח שנערך ביוזמתה של בובליל, בשיתוף פריים קלאב, השתתפו אילנה אס ודבי מצקין, ויקי סגול-בן ג'ויה ואסתי אלקון, חדוה רייכס, איילה מולדבסקי, ד"ר פנינה סלע, עדה תומר-אושרת, אילנה מועלם, רחלי וייס-עטיה, תמר לוי-אלדר, אירית פרלמן, שירה מנור ורבות אחרות.

 

 

והכיף היה גדול. יינות איכותיים וכיבודים אנינים, הרבה חיבוקים ואהבה בין חברות שלא התראו מזמן, ונבון המנכ"ל שקיבל אישית כל אחת מהאורחות הנכבדות. לאחר כשעה קלה התכנסו כולן לצילום משותף בסגנון 'החברות של בת שבע', ואז הגיע שיאו של האירוע: הרצאתו המאלפת של הצייר והפסל גרשטיין, על רקע מצגת שהביא עימו עם תמונות של פסלי חוצות שלו מרחבי העולם, כמו-גם מבחר מעבודותיו שמוצגות בגלריה בימים אלה.

 

בת שבע בובליל, יוסי נבון ואסתי אלקון

 

גרשטיין - שנכח במהלך כל הערב, שוחח והצטלם עם כולן - תיאר בעניין רב את התפתחותו כאמן, הסביר בהרחבה על עבודותיו בארץ ובעולם, וסיפר על מקורות ההשראה שלו בעבודה. בין לבין, נשמעו לא פעם בקרב הקהל קריאות התפעלות למראה פסלי החוצות הססגוניים והמרהיבים של גרשטיין, שהקפיד ופירט כיצד יצר אותן. בסיום הערב קיבלה כל אורחת חברות שנתית במועדון, בשווי 1,200 שקלים. הנה חלק מהמראות שהצלם רפי דלויה הנציח. תיהנו.

 

לאה ז'בנר, בת שבע בובליל, מרים גליק, אילנה מרגלית ואיילה מולדבסקיאילנה אס, בת שבע פורר ויוסי נבוןאילנה מועלם וויקי סגול בן-ג'ויה (ברקע: סילבי מיכאלי)מיכל פורר ודודו גרשטייןנעמי צ'רפק, תמר לוי-אלדר, אסתי אלקון, בת שבע בובליל, סילבי מיכאלי, רחלי וייס עטיה, רותי ברק, עדה תומר אושרת, דבי מצקין וסיגל הללאירית פרלמן אדמוני, יוסי נבון, בת שבע בובליל ודודו גרשטייןסימה ליבה ועדה תומר אושרתאורית ליכטנשטיין, קרן בלום ויוסי נבוןבת שבע וטלי אונגר חייצ'יקשרה דוידוביץ' ודליה מנטברשרה דוידוביץ' ודליה מנטברלאה ז'בנר, רונית היימן, חדוה רייכס ובת שבע בובלילשירה מנור, דודו גרשטיין ויוסי נבוןבת שבע בובליל וקרן נהרירוית שושני, דודו גרשטיין ויוסי נבוןורד פרי, פנינה סלע, בת שבע בובליל, מטי מיורקס ותמר לוי-אלדרבת שבע בובליל, הדר טייג ואורית מור-סיניברשלומית פרנקל, אילנה מועלם וויקי סגול בן-ג'ויהרונית מטיאס, רונית היימן, איילה מולדבסקי ולאה ז'בנר


להתראות באירוע הבא!


לתמונות נוספות מהאירוע - לחצו כאן