יוסי נבון, פטריק מזונאב, סטיבן ווינטר, יהושע וידהורןמשמאל: יהושע וידהורן, סטיבן ווינטר, פטריק מזונאב, יוסי נבון

 

כ-130 מחברי פריים קלאב הגיעו ביום שלישי האחרון לאירוע גאלה אקסקלוסיבי שנערך בביתו של שגריר צרפת בישראל, פטריק מזונאב, לרגל כניסתה לפעילות בישראל של חברת השיט הצרפתית 'פוננט' (Ponant), בייצוגה הבלעדי של חברת 'גולדן טורס'. "אני שמח לארח את אירוע ההשקה של החברה המובילה בעולם השיט היוקרתי", פתח מזונאב, והוסיף בהלצה ש"הספינות אומנם מיוצרות באיטליה, אבל החברה היא לגמרי צרפתית". יוסי נבון, מנכ"ל המועדון שהעניק את חסותו לאירוע, ציין בהתרגשות כי "הערב הזה הוא לכבודכם, חברי המועדון, ואני מאחל לכם הנאה רבה".

 

סטיבן ווינטרבפעולה. ווינטר

 

בין האורחים הרבים בלט בנוכחותו נציג הנהלת פוננט, סטיבן ווינטר, אשר השיב לשאלות שהופנו אליו מצד חברי המועדון במהלך הערב. רבים מהם, אגב, הביעו בסיום האירוע עניין רב בהפלגה לכמה מיעדי החברה כגון אנטארקטיקה, אלסקה, איי סבאלברד שבקוטב הצפוני ועוד. ווינטר, המשמש כמנהל השיווק הבינלאומי של החברה, דיווח כי השנה צפויות אוניותיה להפליג ל-22 יעדים אקזוטיים ברחבי העולם, ובישר כי כבר באביב הקרוב אמורה להתווסף לצי החברה אוניית Le Lyrial - חמישית במספר - אשר תכלול 122 חדרים וסוויטות מפוארות.

 

Ptite Fleurחברי 'פרח קטן'

 

 

במהלך האירוע, שנערך בחסות פריים קלאב, נהנו המשתתפים מקייטרינג של חברת Courcelles, המעסיקה שפים וטבחים בוגרי קולינריה בצרפת – מה שהבטיח (וקיים!) מגוון כיבודים איכותי ומסוגנן. אלה אומנם אזלו במהרה, אך עד שהגיע תור הקינוחים זכו האורחים לשעה קלה ונעימה ביותר עם שנסונים קלאסיים של שארל אזנבור, אדית פיאף, ז'ק ברל ואחרים, בביצועה של להקת המופע המצליח Petite Fleur (פרח קטן). היה נעים מאוד!

 

 

 

להלן מבחר תמונות מתוך האירוע, להנאתכם.

 

מיכל ומשה גמר

ד"ש מהוליווד. כוכבת הטלוויזיה דורה רייסר ובן-זוגה השחקן השייקספירי דיויד ווסטוןיהושע וידהורן, מנכ"ל גולדן טורס, ויוסי נבון, מנכ"ל Prime Clubזאב גוטמן, יו"ר בנק ירושלים, ורעייתו רינהמני רפפורט, סמנכ"ל התפעול בגולדן טורס, ויהושע וידהורןפרופ' אפרים גזית מהמרכז הרפואי תל השומר, ורעייתו פרופ' אסתר גזית מאוניברסיטת תל אביבשלמה צפדיהעמוס ועדנה גזית מחליפים מילה עם ד"ר אברהם בן יקרמימין: נבון, ווינטר, מזונאבפותח ומברך. מזונאבווינטר מדווח. מקשיבים (במרכז): פרופ' משה צור ורעייתו אורנה Petite Fleurד"ר מונל רורליךיאיר ותלמה ויינברגרפרופ' אריה אלטמןאורנה ברמן ודנה רבידיהושע וידהורן מספר לרם פרייס ועמית טל מנפלאות אנטארקטיקה
 

 

להתראות באירוע הבא!