28 זוגות מחברי המועדון, אשר מילאו את החדר עד אפס מקום נהנו מערב עשיר, מארוחת גורמה טעימה ומאווירה חמה ועיניינית.

יוסי נבון מנכ"ל המועדון בירך את המשתתפים וציין כי התנאי לשיתוף פעולה עם פרויקט יונייטד שרונה היה, הענקת תנאים מועדפים לחברי המועדון. הוא ציין גם את העובדה שכל אירועי המועדון זוכים לנוכחות גבוהה ולהשתתפות ערה של החברים.

אדריכל הפרויקט פרופ' משה צור, הדהים את הנוכחים בהצגת הרשימה הארוכה של מגדלי מגורים המקשטים את קו הרקיע של תל אביב, פרי תכנון המשרד שהוא עומד בראשו. במהלך ההרצאה הוא הציג בקצרה את פרויקט יונייטד שרונה תוך הרעפת שבחים, לא רק לתכנון, אלא בעיקר למיקום המיוחד שלו ולהזדמנות הטמונה בהשקעה בפרויקט זה במיוחד.


האדריכל, פרופ' משה צור


החברים עברו בינתיים למנה העיקרית שכללה מנות גורמה מעולות שבנוסף לטעם המשובח שלהן, הוגשו מעוצבות כיצירות אמנות, כיאה למי שנחשבת למסעדה הכשרה הטובה בתל אביב.

מוטי פלד מבעלי חברת "מינהל מגורים ישראל בע"מ" מנהלת הפרויקט, הציג את הפרויקט באופן מפורט, האיר צדדים יוצאי דופן בפרויקט, ענה על שאלות החברים, אך בעיקר התחייב כי חברי המועדון יקבלו את התנאים הטובים ביותר שיוצע בישראל.כבר במהלך הארוחה ניצלו מספר חברים את ההזדמנות שנקרתה בדרכם ורכשו דירות בפרויקט, זוגות נוספים קבעו פגישות המשך לצורך התקדמות.
הצלחת הערב הביאה אותנו להחלטה לקיים אירוע מכירות נוסף כבר בחודש הקרוב.

עוד תמונות מהאירוע

יוסי נבון משה צור ומוטי פלד

 משה צור עם מנהלות השיווק של יונייטד שרונה, איילת שנהר וורד גולן


מתלבטים באיזה דירה לבחור
להתראות באירוע הבא!