תרבות ופנאי

עולם התרבות בארץ סופג השראה כבר שנים רבות מחו"ל והוא מורכב ממספר תחומים עיקריים בהם: אמנות, תאטרון ומוסיקה על גווניה השונים. מספר המבקרים בקונצרטים ובתאטרון הוא מהגבוהים בעולם ביחס לגודל האוכלוסייה. אנו גם נהנים מפסטיבלים רבים ומהופעות רוק של גדולי היוצרים בעולם.

אירועי המועדון

אחת ממטרות המועדון היא לקרב בין החברים ולהפגיש אותם באירועים שונים הקשורים למועדון, חלקם אירועים המופקים על ידי השותפות העסקיות שלנו וחלקם מופקים על ידינו. אנו משתדלים שכל אירוע בו המועדון מעורב, יופק ברמה הגבוהה ביותר המתאימה לחברי המועדון. בקטגוריה זו תיחשפו לאירועי המועדון הקרובים ולחלק מאירועי המועדון שהתקיימו בעבר.

Prime Club / Prime Club Awards 2020
Pure Adrenalin / טיול ברכבי פורשה באירופה
HIGHLINE / פרויקט HIGHLINE רמת גן

מוסיקה ובמה

תחום המוסיקה הקלאסית מפותח מאוד במדינתנו. מספר התזמורות ומספר הצופים והמבקרים בקונצרטים הוא מהגבוהים בעולם ביחס לגודל האוכלוסייה. יחד עם זאת, לקחנו על עצמנו לחשוף את התזמורות הטובות בארץ לקהל צעיר יותר, כדי לבנות את דור המחר.

כרונוטיים / מכירת סוף שנה בהנחות עד 70%
ANDRE RIEU / אנדרה ריו בישראל
ANDRE RIEU / כרטיסי VIP לאנדרה ריו

החיים הטובים

תרבות הפנאי בישראל מתאפיינת בפעילויות רבות ומגוונות, כגון: מוסיקה, תיאטרון, אופרה, מופעים, מסעדות, ספורט ועוד. מלבד תחום הספורט, כל שאר התחומים ברמה גבוהה מאוד ומתחרים בכבוד עם מה שקורה בעולם. בקטגוריה זו נחשוף בעיקר דברים יוצאי דופן באיכותם ורמתם. בקרוב!

Golden Tours / אניות היוקרה של Ponant
Aqua Marina / יאכטות מבית Princess
Aqua Marina / יאכטות מבית Princess V-class

אמנות חזותית

תחום האמנות החזותית אינו מפותח דיו בישראל, אמנם קיימות גלריות רבות המקיימות תערוכות של מיטב האמנים בארץ, אך במספר המבקרים ומספר הרכישות אין די כדי לקיים את האמנים, והם אינם זוכים לתגמול ראוי ליצירותיהם. אי לכך, הצבנו לעצמנו מטרה לחשוף את הגלריות המובילות בישראל בקרב חברי המועדון ולעודד אתכם להיות חלק מעולם מרתק ומרגש זה. בקרוב בקטגוריה זו.