פוננט - Ponant

מהונג קונג להו צי מין

על סיפונה של ספינת הפאר של חברת פוננט, נפליג מהונג קונג ונהנה משיט במעמקי תרבות עתיקה ומפוארת.

נא ללחוץ כאן

להתחברות לאתר ולחשיפת ההטבות לחברי המועדון
 • פוננט - Ponant (יח"ץ פוננט - Ponant)
 • פוננט - Ponant (יח"ץ פוננט - Ponant)
 • פוננט - Ponant (יח"ץ פוננט - Ponant)
 • פוננט - Ponant (יח"ץ פוננט - Ponant)
 • פוננט - Ponant (יח"ץ פוננט - Ponant)
 • פוננט - Ponant (יח"ץ פוננט - Ponant)
 • Life on board our ships (יח"ץ פוננט - Ponant)
 • L'Austral (יח"ץ פוננט - Ponant)
 • Le Boréal (יח"ץ פוננט - Ponant)
 • Le Ponant (יח"ץ פוננט - Ponant)
 • מיעדי פוננט בעולם (יח"ץ פוננט - Ponant)

מהונג קונג להו צ'י מין
בואו לגלות אסיה שהיא גם קרובה וגם מוכרת, הודות לזכרונות היפים והעבר המיוחד של הודו-סין. ויאטנם, מקום של יופי אגדתי תחשוף לפניך את נופיה המרהיבים ועריה העתיקות.
על סיפונה של ספינת הפאר של חברת פוננט, נפליג מהונג קונג ונהנה משיט במעמקי תרבות עתיקה ומפוארת.  נבקר בהייפונג – השער לסייגון. העיור המואץ והשילוב של ישן וחדש  יצרו עיר חדשה עם מגוון מיוחד. לא להחמיץ את כיכר בא דין, פגודת העמוד הבודד של האנוי שהוקמה בשנת 1049 ואת מקדש הספרות לזכרו של קונפוציוס.
גולת הכותרת של השיט הינה ללא ספק הביקור במפרץ הא לונג, אתר מורשת עולמי של אונסקו אשר רק לאחרונה הוכר כאחד משבעת פלאי הטבע של עולמנו. 3,000 איים יוצרים את מראה הנוף המוכר ביותר בעולם ומרהיב ביופיו.

מועדי ההפלגות שונים החל מיולי (8 ימים, 7 לילות)
 

חברת פוננט נוסדה בשנת 1988 ונחשבת לאחת מהחברות היוקרתיות ביותר בעולם השייט. לקוחות החברה יודעים לספר על אווירה אינטימית בין המפליגים, על שירות מצויין ויוצא דופן ועל אניות משוכללות, מודרניות ואקסקלוסיביות.
חברת פוננט מציעה לא רק יוקרה ושיק, אלא גם מסלולים מהמיוחדים ביותר והאקזוטיים ביותר בעולם. בסיסה של החברה הצרפתית היא בעיר מרסיי, צרפת. היא חברת הפלגות הנופש הצרפתיה היחידה.
בבעלות החברה חמש אניות יפות ומודרניות והן בהחלט נחשבות לאניות היפות מסוגן בעולם. האניות קטנות יחסית ויוצרות אווירה אינטימית יותר עבור לקוחות החברה והבוחרים לשוט באניותיה.
לפוננט מסעדות צרפתיות יוקרתיות הנחשבות לגורמה ולהן גם מבחר יינות מעולים. כיאה לחברת יוקרה, השירות הוא מקצועי ואישי.

חברת הפלגות הנופש הצרפתית Ponant נחשבת לאחת מהחברות היוקרתיות ביותר בעולם השיט, והיא מציעה מסלולים מיוחדים ואקזוטיים ביותר אל יעדים יוצאי דופן בעולם. החברה מפעילה אוניות בוטיק משוכללות, מודרניות ואקסקלוסיביות המתאימות לקרוזים איכותיים ואינטימיים של קהל בן 64-226 נוסעים בלבד.
 
בבעלות החברה צי בן חמש אוניות מהיפות בעולם: Le Ponant - יאכטת מפרשים מלכותית עם 32 תאים; Le Levant - בעלת 45 תאים; Le Diamant - ספינת משלחות זריזה עם 113 תאים; Le Boreal ו-L`Austral שבכל אחת מהן 132 סוויטות ותאים מפוארים חיצוניים. אוניית פאר נוספת נכנסה לפעילות במהלך 2015.
 
האוניות ידועות בעיצוב יוצא דופן, בשירות אישי ובקשר בלתי אמצעי עם אנשי הצוות. תאי האירוח הנם ברמה גבוהה ביותר, כולל קבינות וסוויטות עם מרפסת פרטית, ובכל אונייה חדר כושר, סלון יופי, חמאם, מסאז', פינת צילום, ספרייה, לאונג', מרפסת פנורמית, ומסעדת גורמה צרפתית המציעה ארוחות מצוינות ומבחר יינות מעולים.
 
הודות ל-15 שנות ניסיון בים האנטארקטי, קנתה Ponant את שמה בתור המומחית האמיתית לקוטב הדרומי. זהו צי השיט הצרפתי היחיד בעל שלושה כלי שיט אשר תוכננו ונבנו לצורך הפלגות קוטב. גודלן הקטן יחסית והמפרט הטכני המדויק שלהן מאפשרים גישה לאתרים יוצאי דופן ולהנאה מתנאים של 5 כוכבים, הנדירים באיזורים קיצוניים כגון אלו.
 
בנוסף, שלושת הספינות יציבות ושקטות, ומסווגות בתקן ice going העונה על קריטריונים בינלאומיים מחמירים ביותר מבחינת ציוד הבטיחות שלהן.
 

מוצרים נוספים של פוננט - Ponant

פוננט - Ponant / שייט לשפיצברגן בקוטב הצפוני
פוננט - Ponant / שיט באמזונס ובאורינוקו
פוננט - Ponant / אנטארקטיקה - באניית פאר
פוננט - Ponant / קסמי המזרח - שייט מיפן להונג קונג
פוננט - Ponant / שייט לאיי פולינזיה הצרפתית