REALYA

Brooklyn - הגיוס הושלם

הגיוס הושלם. העמדת מימון לרכישת מבנה בן 2 קומות להריסה חלקית והקמת מבנה מגורים בן 4 קומות הכולל 7 דירות למכירה בשכונת Greenpoint, Brooklyn.

נא ללחוץ כאן

להתחברות לאתר ולחשיפת ההטבות לחברי המועדון
  • REALYA (צילום: יח"ץ REALYA)
  • REALYA (צילום: יח"ץ REALYA)
  • REALYA (צילום: יח"ץ REALYA)
  • REALYA (צילום: יח"ץ REALYA)
  • REALYA (צילום: יח"ץ REALYA)
  • REALYA (צילום: יח"ץ REALYA)
  • REALYA (צילום: יח"ץ REALYA)
  • REALYA (צילום: יח"ץ REALYA)
  • REALYA (צילום: יח"ץ REALYA)

העמדת מימון לפרויקט יזמי ב- Greenpoint ברוקלין

הגיוס הושלם.

העמדנו מימון לרכישת מבנה בן 2 קומות להריסה חלקית והקמת מבנה מגורים בן 4 קומות הכולל 7 דירות למכירה בשכונת Greenpoint, Brooklyn.
 
שטח הבניין ברוטו עומד על כ- SF5,600  
 
הנכס שוכן על שפת ה-East River המפריד בין Greenpoint ל-Manhattan. לתושבי האזור גישה נוחה לכל חלקי מנהטן באמצעות ה-Queens Midtown Tunnel, מסוף מעבורת Greenpoint Terminal במרחק של 5 דקות הליכה מהנכס ומערכת גשרים המאפשרת גישה תוך 20-40 דקות לכל חלקי העיר, בהתאם לעומס.
 
יזמות משותפת
חברת Realya ו- MDevelopment חוברים ליזמות משותפת, זו הפעם השנייה. החברות הנן חברות יזמיות מובילות להשקעות וייזום נדל"ן ולהן ניסיון מצטבר של למעלה מ-14 שנה. חברת MDevelopment שבראשה עומד היזם, רפי מנור, מתמחה ביזמות באזור מנהטן, ברוקלין והברונקס.
השכונה
 
השכונה נחשבת כיום למקום החם והעכשווי ביותר בברוקלין ויש אומרים אף בניו יורק העיר כולה, הודות לשילוב בין החדש והישן הקיים בה. האוכלוסייה האיכותית, מוסדות החינוך המצוינים, אטרקציות הבילוי בשכונה ובקרבתה, הגישה הנוחה לרחבי העיר, הובילו לפריחה מתמשכת ומשכו אליה תושבים חדשים.
מיקום הנכס 54 Dupont st. Greenpoint, Brooklyn 
 
משך הפרויקט הצפוי כ- 36 חודשים
 

Realya - הכי אישי שיש - בית להשקעות אסטרטגיות בנדל"ן

REALYA היא בית להשקעות פרימיום בנדל"ן, המספקת שירות ללקוחות מנוסים מרחבי הגלובוס. בזכות גישה ישירה ובלעדית לעסקאות פרימיום, מציעה REALYA ללקוחותיה פורטפוליו הזדמנויות מגוון, אטרקטיבי ואקסקלוסיבי.
הגישה בה אנו נוקטים, המשלבת זהירות רבה, ניסיון עשיר והתאמה אישית לציפיות הלקוח, מאפשרת לנו להשקיע בפרויקטים ברמת ביטחון גבוהה עם תיק השקעות הכולל החזקות ליבה במיקומים הנכונים והאטרקטיביים מארצות הברית וישראל.

צוות מומחי ההשקעות שלנו נהנה משנים רבות ורקורד עשיר של ניהול השקעות בפרופיל גבוה, גיוס השקעות בהיקף של מאות מיליוני דולרים, ניסיון של למעלה מ- 350 עסקאות עם יזמים מובילים מארה"ב וממערב אירופה, כאשר המשקיעים נהנים מתשואות גבוהות.
 
שותפים לדרך שלכם
אנחנו מאמינים שמשקיע הוא פרטנר לכל דבר, שותף לדרך, ואנו משקיעים לצדכם, כיזמים משותפים, בפרויקטים נבחרים מתוך אמונה מלאה בהצלחתו של כל פרויקט. מבחינתנו, יצירת יחסי אמון ארוכי טווח עם המשקיעים שלנו, הם הבסיס להצלחה. השקפת עולמנו היא שפרויקט מוצלח הוא לא רק כזה שיניב לכם רווחים, אלא כזה שאתם והמשפחות שלכם ירוויחו ממנו לטווח הארוך. את הגישה האישית והבלתי מתפשרת שלנו לעסקים תוכלו לזהות כבר בפגישה הראשונה, יחד עם מוסר העבודה שלנו והרצון לתת בחזרה לקהילה, ברמת הארגון וברמת הפרט.
 
ניסיון ניהולי ומקצועיות
ב-Realya  מומחי נדלן והשקעות מנוסים, בעלי רקורד עשיר ולמעלה מ- 50 שנות ניסיון מצטבר של הצלחות עסקיות. הצוות הניהולי של החברה מורכב ממומחי נדל"ן והשקעות מנוסים הנושאים רקורד עשיר ורב-שנים של הצלחות עסקיות, ניהול מו"מ ויצירת הסכמים חוזיים בעסקאות נדל"ן מורכבות בארה"ב וישראל, לצד ניתוחים אנליטיים ומשפטיים מקיפים של כלל מרכיבי העסקה.
השותפים לדרך הם יזמים מהשורה הראשונה, בעלי עשייה רבת-שנים ורצופת הישגים, המקיימים אתנו שיתופי פעולה הדוקים. הם אושיות נדל"ן מקומיות, בעלי ניסיון עשיר וקשרים מקומיים ענפים, בין אם בארה"ב או בישראל.
 
יסודיות ושקיפות
ההשקעות שמגיעות לשולחננו נבחנות בקפידה ובזהירות רבה, ומתוך הסתכלות מאקרו-כלכלית, פיננסית, עסקית ומשפטית. במחויבות מוחלטת, בליווי צמוד ובשקיפות מלאה, אנחנו מנהלים את ההשקעה ומלווים את הפרויקט, כדי לשמור על האינטרסים שלך, המשקיע והשותף שלנו לדרך. הטיפול נעשה במקצועיות שאין שנייה לה, ביסודיות, ובאמינות מלאה מול השותפים. זה הסטנדרט.
הגישה שלנו להשקעה היא זהירה, מתוחכמת ומותאמת אישית. השאיפה שלנו היא לעמוד בציפיות שלכם בצורה הטובה ביותר, לצמצם את חוסר הוודאות שבתהליך וליצור עבורכם פורטפוליו השקעות רווחי ובסיכון נמוך במיקומי פרימיום בארצות הברית ובעולם.
 
יחס וליווי אישי
אנו נותנים מענה לקהל לקוחות מנוסה בתחום ההשקעות, אשר מכיר את מורכבות עולם הנדל"ן וחשיבות הנחת הפרויקט בידיים הנכונות. אנחנו קשובים לדעות ולניסיון של לקוחותינו. המשקיעים שלנו נהנים מליווי אישי מלא לכל אורך התהליך, החל מייעוץ לגבי לו"ז ההשקעה, דרך ייעוץ משפטי מלא, בחירת מסלול מיסוי מועדף, ניהול מלא של ההשקעה מצדנו, בקרה שוטפת ודו"חות התקדמות, כך שהם נהנים מראש שקט לאורך כל התהליך. 
לשם כך יש לנו צוות ניהול לקוחות מקצועי שילווה אתכם כבר מהפגישה הראשונה. עם הניסיון שלנו והיוזמה שלכם, נוכל לבנות יחסים משגשגים ושנים ארוכות של שיתופי פעולה פורים.
 

מוצרים נוספים של REALYA

REALYA / פרויקט יזמי Crown Heights ברוקלין
REALYA / Greenpoint - הגיוס הושלם
REALYA / Single Family צפון פילדלפיה