REALYA

פרויקט יזמי Crown Heights ברוקלין

הגיוס הושלם. העמדנו מימון להשלמת בנייה של בניין בן 5 קומות ומכירתו. שטח הבנייה ברוטו sqf 12,958. הבניין יכלול Community Facility בקומה הראשונה ו-8 דירות ב-4 קומות נוספות. הנכס שוכן בשכונת Crown Heights המאופיינת ברובה על ידי בתי מגורים בבעלות פרטית, בנייני דירות להשכרה, מוסדות חינוך ודת.

נא ללחוץ כאן

להתחברות לאתר ולחשיפת ההטבות לחברי המועדון
  • REALYA (צילום: יח"ץ REALYA)
  • REALYA (צילום: יח"ץ REALYA)
  • REALYA (צילום: יח"ץ REALYA)
  • REALYA (צילום: יח"ץ REALYA)
  • REALYA (צילום: יח"ץ REALYA)
  • REALYA (צילום: יח"ץ REALYA)

העמדת מימון לפרויקט יזמי ב- Crown Heights ברוקלין

העמדנו מימון להשלמת בנייה של בניין בן 5 קומות ומכירתו. שטח הבנייה ברוטוsqf 12,958   
הבניין יכלול Community Facility בקומה הראשונה ו-8 דירות ב-4 קומות נוספות.
הנכס שוכן בשכונת Crown Heights המאופיינת ברובה על ידי בתי מגורים בבעלות פרטית, בנייני דירות להשכרה, מוסדות חינוך ודת.

כיום השכונה נמצאת בפיתוח מואץ הכולל בנייה חדשה והסבה של מבנים תעשייתיים למגורים הודות לעליית מחירי הנדל"ן במנהטן והסביבה הצעירה והתוססת בברוקלין.
הנכס ממוקם במרחק של 6 בלוקים מ- Prospect park- הפארק הגדול של ברוקלין. ובסמוך למוזיאון האומנות של ברוקלין, הספרייה הציבורית, הגנים הבוטניים ובית החולים של  Kings County.
מיקום הנכס Crown Heights ברוקלין
 
משך הפרויקט הצפוי כ-24 חודשים

​הגיוס הושלם בהצלחה רבה!

Realya - הכי אישי שיש - בית להשקעות אסטרטגיות בנדל"ן

REALYA היא בית להשקעות פרימיום בנדל"ן, המספקת שירות ללקוחות מנוסים מרחבי הגלובוס. בזכות גישה ישירה ובלעדית לעסקאות פרימיום, מציעה REALYA ללקוחותיה פורטפוליו הזדמנויות מגוון, אטרקטיבי ואקסקלוסיבי.
הגישה בה אנו נוקטים, המשלבת זהירות רבה, ניסיון עשיר והתאמה אישית לציפיות הלקוח, מאפשרת לנו להשקיע בפרויקטים ברמת ביטחון גבוהה עם תיק השקעות הכולל החזקות ליבה במיקומים הנכונים והאטרקטיביים מארצות הברית וישראל.

צוות מומחי ההשקעות שלנו נהנה משנים רבות ורקורד עשיר של ניהול השקעות בפרופיל גבוה, גיוס השקעות בהיקף של מאות מיליוני דולרים, ניסיון של למעלה מ- 350 עסקאות עם יזמים מובילים מארה"ב וממערב אירופה, כאשר המשקיעים נהנים מתשואות גבוהות.
 
שותפים לדרך שלכם
אנחנו מאמינים שמשקיע הוא פרטנר לכל דבר, שותף לדרך, ואנו משקיעים לצדכם, כיזמים משותפים, בפרויקטים נבחרים מתוך אמונה מלאה בהצלחתו של כל פרויקט. מבחינתנו, יצירת יחסי אמון ארוכי טווח עם המשקיעים שלנו, הם הבסיס להצלחה. השקפת עולמנו היא שפרויקט מוצלח הוא לא רק כזה שיניב לכם רווחים, אלא כזה שאתם והמשפחות שלכם ירוויחו ממנו לטווח הארוך. את הגישה האישית והבלתי מתפשרת שלנו לעסקים תוכלו לזהות כבר בפגישה הראשונה, יחד עם מוסר העבודה שלנו והרצון לתת בחזרה לקהילה, ברמת הארגון וברמת הפרט.
 
ניסיון ניהולי ומקצועיות
ב-Realya  מומחי נדלן והשקעות מנוסים, בעלי רקורד עשיר ולמעלה מ- 50 שנות ניסיון מצטבר של הצלחות עסקיות. הצוות הניהולי של החברה מורכב ממומחי נדל"ן והשקעות מנוסים הנושאים רקורד עשיר ורב-שנים של הצלחות עסקיות, ניהול מו"מ ויצירת הסכמים חוזיים בעסקאות נדל"ן מורכבות בארה"ב וישראל, לצד ניתוחים אנליטיים ומשפטיים מקיפים של כלל מרכיבי העסקה.
השותפים לדרך הם יזמים מהשורה הראשונה, בעלי עשייה רבת-שנים ורצופת הישגים, המקיימים אתנו שיתופי פעולה הדוקים. הם אושיות נדל"ן מקומיות, בעלי ניסיון עשיר וקשרים מקומיים ענפים, בין אם בארה"ב או בישראל.
 
יסודיות ושקיפות
ההשקעות שמגיעות לשולחננו נבחנות בקפידה ובזהירות רבה, ומתוך הסתכלות מאקרו-כלכלית, פיננסית, עסקית ומשפטית. במחויבות מוחלטת, בליווי צמוד ובשקיפות מלאה, אנחנו מנהלים את ההשקעה ומלווים את הפרויקט, כדי לשמור על האינטרסים שלך, המשקיע והשותף שלנו לדרך. הטיפול נעשה במקצועיות שאין שנייה לה, ביסודיות, ובאמינות מלאה מול השותפים. זה הסטנדרט.
הגישה שלנו להשקעה היא זהירה, מתוחכמת ומותאמת אישית. השאיפה שלנו היא לעמוד בציפיות שלכם בצורה הטובה ביותר, לצמצם את חוסר הוודאות שבתהליך וליצור עבורכם פורטפוליו השקעות רווחי ובסיכון נמוך במיקומי פרימיום בארצות הברית ובעולם.
 
יחס וליווי אישי
אנו נותנים מענה לקהל לקוחות מנוסה בתחום ההשקעות, אשר מכיר את מורכבות עולם הנדל"ן וחשיבות הנחת הפרויקט בידיים הנכונות. אנחנו קשובים לדעות ולניסיון של לקוחותינו. המשקיעים שלנו נהנים מליווי אישי מלא לכל אורך התהליך, החל מייעוץ לגבי לו"ז ההשקעה, דרך ייעוץ משפטי מלא, בחירת מסלול מיסוי מועדף, ניהול מלא של ההשקעה מצדנו, בקרה שוטפת ודו"חות התקדמות, כך שהם נהנים מראש שקט לאורך כל התהליך. 
לשם כך יש לנו צוות ניהול לקוחות מקצועי שילווה אתכם כבר מהפגישה הראשונה. עם הניסיון שלנו והיוזמה שלכם, נוכל לבנות יחסים משגשגים ושנים ארוכות של שיתופי פעולה פורים.
 

מוצרים נוספים של REALYA

REALYA / Greenpoint - הגיוס הושלם
REALYA / Brooklyn - הגיוס הושלם
REALYA / Single Family צפון פילדלפיה