Briga Towers

מגדלי הפאר של נתניה

BRIGA TOWERS מנסחים קונספט חדשני ויוקרתי של מגורים המאפשר לדיירים נוחות מקסימלית ומגוון עשיר של מתחמים מפנקים. כל מגדל מגורים ממוקם במתחם פרטי הכולל בקרת כניסה. שטחי הפנאי המטופחים של כל מגדל משתרעים על פני 7,000 מטר מרובע וכוללים גינון, פיתוח סביבתי עשיר ומגוון מתקנים ומתחמים כגון בריכת שחייה אולימפית, מיטות שיזוף צפות, מגרש טניס ועוד.

נא ללחוץ כאן

להתחברות לאתר ולחשיפת ההטבות לחברי המועדון
 • Briga Towers (צילום: יח"ץ Briga Towers)
 • Briga Towers (צילום: יח"ץ Briga Towers)
 • Briga Towers (צילום: יח"ץ Briga Towers)
 • Briga Towers (צילום: יח"ץ Briga Towers)
 • Briga Towers (צילום: יח"ץ Briga Towers)
 • Briga Towers (צילום: יח"ץ Briga Towers)
 • Briga Towers (צילום: יח"ץ Briga Towers)
 • Briga Towers (צילום: יח"ץ Briga Towers)
 • Briga Towers (צילום: יח"ץ Briga Towers)
 • Briga Towers (צילום: יח"ץ Briga Towers)
 • Briga Towers (צילום: יח"ץ Briga Towers)
 • Briga Towers hebrew full - מגדלי בריגה עברית מלא (צילום: יח"ץ Briga Towers)
 • Briga Towers - The Penthouse English | בריגה טאוורס - הפנטהאוז אנגלית (צילום: יח"ץ Briga Towers)
 • Yam tower Netanya (צילום: יח"ץ Briga Towers)
 • Migdal David by Briga (צילום: יח"ץ Briga Towers)

BRIGA TOWERS לנשום את הים, לחיות את החופש

חוף ים צמוד, בריכת שחייה אולימפית, בר, סאונה ועוד מגוון רחב של פינוקים - 300 מטרים בלבד מהמים. אלה החיים ב-BRIGA TOWERS, מגדלי יוקרה שנוצרו כדי שתוכלו ליהנות מכל מה שטוב בחיים, כל יום.
בפרויקט BRIGA TOWERS שני מגדלי יוקרה בני 34 קומות, על שטח מגרש של כ- 8 דונם כל אחד ואשר ייבנו על קו החוף של עיר ימים נתניה, ממערב לשכונה ובין שתי שמורות טבע - שמורת האירוסים הרחבה מצפון ושמורת חוף פולג מדרום. כל מגרש מסתיים ברצועת חול הצופה אל הים ובה מגרש כדורעף חופים, שמשיות ומיטות שיזוף.

בין שני המגדלים מפרידה טיילת מרהיבה דרכה יוכלו הדיירים להגיע לחוף פולג בהליכה קצרה.

BRIGA TOWERS מנסחים קונספט חדשני ויוקרתי של מגורים המאפשר לדיירים נוחות מקסימלית ומגוון עשיר של מתחמים מפנקים. כל מגדל מגורים ממוקם במתחם פרטי הכולל בקרת כניסה. שטחי הפנאי המטופחים של כל מגדל משתרעים על פני 7,000 מ"ר וכוללים גינון, פיתוח סביבתי עשיר ומגוון מתקנים ומתחמים כגון בריכת שחייה אולימפית באורך 50 מ', בר, מתחם משחקים לילדים, מגרש טניס, רצועת חול זהובה ופרטית הצופה אל הים, כדור עף חופים ועוד.

בקומת הכניסה עמדת קבלה מפוארת ופינות ישיבה מעוצבות לאירוח ולפגישות עסקיות, טרקלין אלגנטי ובו בר מאובזר, חדר משחקים מטופח לילדים, בית כנסת, אזור ספרייה ואומנות, מתחם כושר מהמעלה הראשונה - כל אלה יעמדו לרשות הדיירים כל יום. המתחם הציבורי מוביל באמצעות מעליות מפוארות ומהירות לקומות המגורים, בהן דירות פרטיות ומרווחות שתוכננו כדי להתאים באופן אישי לכל אחד ואחת מהדיירים.
בכל מגדל תמהיל מגוון של דירות בתכנון פנים יוקרתי ומוקפד (170 מ"ר + 30 מ"ר מרפסת, 240 מ"ר + 50 מ"ר מרפסת,120 מ"ר + 23 מ"ר מרפסת) תוך שימת דגש על חללים מרווחים ונוף פתוח לים מכל זווית.בכל דירה חלונות מרצפה עד תקרה המאפשרים לים להביט אליכם כמעט מכל חלון ומפרט מוצרי גמר עשיר ויוקרתי.

המגורים ב- BRIGA TOWERS מעניקים חוויה מפנקת ותוססת של ריזורט ואת כל הפרטיות, האינטימיות והמשפחתיות של בית.

ההיסטוריה והמורשת של בריגה
חברת בריגה הוקמה בשנת 1979 ועד היום מנוהלת כחברה משפחתית. כבר מראשית ימיה אימצה החברה שלושה עקרונות מנחים לפעילותה: אחריות בלעדית על הפרויקט משלב הייזום והתכנון, ועד לסיום הבנייה ולמסירה ללקוח; מפרט יוקרתי ועשיר באפשרויות; וביסוס מערכת יחסים אמינה, אותנטית ומסבירת פנים עם הלקוח.

כיום בריגה מזוהה עם תחום בניית העילית בישראל למגורים ולמלונאות. בכל פרויקט מושקעת מחשבה רבה ויצירתיות תכנונית, על מנת להציע סביבת מגורים שאין שנייה לה.

בריגה אינה חוששת להיות שונה בנוף הבנייה גם בפן הבינאישי, ולאורך התהליך נוצרת מערכת יחסים מחויבת, כנה ופתוחה. בריגה הינה אחת מחברות הבנייה הבודדות המנהלת את כל שלבי הפרויקט ומציעה שירות VIP ואחריות מלאה בבית אחד.


בית לחזור אליו
כשכל פרויקט הוא פרויקט דגל, אין מקום לפשרות. אנחנו בוחרים את מיקום הפרויקט באופן קפדני, מתכננים דירות רחבות ידיים עם נוף נהדר ומייחדים בפרויקטים הנבחרים שטחים למתחמי כושר וספא, בריכות, אזורי שיזוף, ספריות, טרקלינים וחדרי משחקים. הקו העיצובי של בריגה הוא אלגנטי ומינימליסטי. הוא מעניק השראה ומשמש מרחב מושלם אליו הלקוח יכול לצקת את עולמו ולעצב את הבית המושלם לפי טעמו.

הפרויקטים היפים ביותר בנתניה
נתניה היתה לאורך שנים ארוכות כר הפעילות העיקרי של החברה. יחד עם תנופת הפיתוח העירונית והפיכתה לעיר קיט בעלת ריביירה יפהפייה, נתניה היוותה בסיס איתן לתפיסת המגורים החדשנית של בריגה. המוניטין שצברה החברה בעיר הוא ללא תחליף וללא תחרות והוא היסוד לפורטפוליו הפרויקטים המרשים. בימים אלה בריגה בוחנת פרויקטים חדשים בערים נוספות בישראל, אשר יהלמו את תפיסת המגורים שלה.

מוצרים נוספים של Briga Towers