יקב טוליפ

Cabernet-Sauvignon-Reserve

שילבו מקורי בין שני קברנה סובניון שגדלו בחמישה כרמים שונים

נא ללחוץ כאן

להתחברות לאתר ולחשיפת ההטבות לחברי המועדון
  • יקב טוליפ (יח"ץ יקב טוליפ)
  • יקב טוליפ (יח"ץ יקב טוליפ)
  • יקב טוליפ (יח"ץ יקב טוליפ)
  • יקב טוליפ (יח"ץ יקב טוליפ)
  • יקב טוליפ (יח"ץ יקב טוליפ)
  • יקב טוליפ (יח"ץ יקב טוליפ)
  • יקב טוליפ (יח"ץ יקב טוליפ)

יין זה הינו שילוב מקורי בין ענבי קברנה סוביניון שגדלו בחמש חלקות שונות בגליל העליוןוהרי יהודה. המיזוג השונה של שני הטרוארים יצר נופח ייחודי בבלנד הסופי אשר ללא ספק הוליד קברנה "קצת אחר" במפת היין הישראלית.זהו יין עוצמתי ואלגנטי בעל צבע בורדו עמוק וצפוף, עם ארומות בולטות של פירות שחורים ותבלינים ורמיזה של עץ קלוי. היין בעל גוף מלא ומאוזן וסיומת ארוכה ומענגת.

הרכב זנים: מיעד הציר: ספטמבר 2011. מועד ביקבוק: אפריל 2013. יישון: 18 חודשים בחביות עץ צרפתיות. אחוז אלכוהול: % 14.5.

במקום בו חלומות ותיקים פוגשים תשוקה אמיתית ושאיפה למצוינות, יכולים להיוולד רק דברים נפלאים. זה נכון בכל תחומי היצירה ונכון עוד יותר כשמדובר ביין.

אהבתה רבת השנים של משפחת יצחקי לעולם היינות בראה ב-2003 יקב בוטיק שנשא עמו יעוד: לייצר את היינות הטובים ביותר, ובמקביל, להעניק את התמורה הטובה ביותר למחיר בקרב יינות האיכות.

האתגר התממש במלואו. טוליפ תפס מקום של קבע בצמרת היקבים בישראל, יינותיו מיוצגים בכל מסעדות העילית, מיוצאים לחו"ל ומתהדרים בפרסים בינלאומיים ובביקורות נלהבות. כך זכה לאחרונה Mostly, קברנה פרנק של היקב במדליית זהב בתחרות הנחשבת בעולם, Vinelies Internationales, וכך עיטר המגזין Wine Spectator  את הסירה Reserve של טוליפ בציון 92, הציון הגבוה ביותר שהעניק ליין ישראלי מאז ומעולם.

נועזות ויצירתיות הם סימני ההיכר של תהליך ייצור היין ביקב טוליפ. בגישה הרפתקנית זו נוצר White Tulip, הבלנד היחיד מסוגו בעולם של סוביניון בלאן וגוורצטרמינר ואחד מיינות הבוטיק הלבנים המובילים בישראל.

את יין הדגל, Black Tulip, בלנד של ארבעה זנים בסגנון בורדו, המיושן 30 חודשים בחביות עץ אלון, הקדיש היקב לאוכלוסיה הקרובה ביותר לליבו -  אנשים הסובלים ממוגבלויות. יקב טוליפ שוכן בכפר תקווה שבקרית טבעון, מקום בו חיה קהילה בעלת צרכים מיוחדים.

מוצרים נוספים של יקב טוליפ

יקב טוליפ / בקבוקי מגנום
יקב טוליפ / Syrah Reserve 2011
יקב טוליפ / Black Tulip
יקב טוליפ / משלוח מתנות