Land Rover

אודות Land Rover

Land Rover, מותג רכבי הכביש שטח היוקרתיים והטובים ביותר בעולם, מציע מגוון של רכבים בעלי יכולות וביצועים יוצאי דופן, על הכביש ומחוצה לו. אין שני ל - Land Rover כרכב עם אופי המגדיר היטב את בעליו.

Discovery 4 - רכב הכביש שטח הטוב בעולם, כובש פסגות חדשות של נוחות, פאר וביצועים בזכות מנועים מתקדמים, פיתוחים טכנולוגיים יחודיים לקטגוריה ועיצוב פנים מוקפד, עשיר ועוצר נשימה. Discovery 4 מוביל בתחומו מבחינת מגוון יכולות הרכב וטכנולוגיה מתקדמת. המרחב הפנימי שלו מעוצב כרכב פרימיום ברמה הגבוהה ביותר המשלבת פאר ועידון עם פונקציונליות רבה. מערכת ה- Terrain ResponseTM עטורת הפרסים של לנד רובר מאפשרת את התאמת מערכת הרכב לכל סוג שטח שנבחר. המערכת מאפשרת התמודדות קלה יותר ומדויקת יותר עם כל סוגי השטחים. 

Range Rover Evoque מספק את הפתרון האולטימטיבי לנסיעה חווייתית המשלבת איכות, יוקרה, הנאה ובטיחות. הדגם תוכנן בקפידה עבור הסביבה האורבנית, עם קווים דרמטיים ונוכחות מרשימה, המתאימים עצמם לקצב החיים המהיר. איכות מוקפדת, גימור מעודן ואלגנטיות, יחד עם ספורטיביות ועוצמה מתפרצת, הופכים את הנהיגה ב - Range Rover Evoque לחוויה מושלמת. בלב ליבו של דגם ה - Evoque שוכן עולם טכנולוגי חכם, המאפשר נהיגה מתקדמת עם אחיזה מרבית בכל הנסיבות ותנאי השטח. בין חידושי הרכב ניתן למצוא תוספות אלגנטיות ואיכותיות, כגון: בורר הילוכים המעוצב כחוגה מתרוממת, בלם יד חשמלי, מערכות בטיחות מתקדמות המבטיחות ביטחון גם במצבי קיצון.
 

מוצרים של Land Rover