מועדון הגולף קיסריה

אודות מועדון הגולף קיסריה

מועדון הגולף קיסריה הינו מרכז הגולף הבינלאומי של ישראל. במועדון, מגרש גולף בעל 18 גומות בתקן בינלאומי, מגרש נוסף עם 9 גומות קצרות, מתחם אימונים רחב ממדים, מסעדה, חנות לביגוד ואביזרי גולף, לובי מפנק לחברי המועדון, ביה"ס ואקדמיה לגולף לילדים ולנוער, בית ספר למבוגרים ללימוד גולף ועוד.

את המועדון הקימה משפחת הברון דה רוטשילד לפני יותר מ - 50 שנה. בשנת 2009, שידרגה החברה לפיתוח קיסריה, שהמועדון בבעלותה, את המגרשים, על פי תכניות העיצוב של מעצב מגרשי הגולף הנודע, פיט דאי. דאי, המתמחה בתכנון מגרשי גולף תוך שמירה קפדנית על ערכי הטבע והנוף, הציב את קיסריה על מפת מועדוני הגולף היוקרתיים בעולם. מגע הקסם והתכנון המדויק הייחודיים לו ניכרים בכל המגרשים, ומהווים אתגר לגולפאים מנוסים, ומשחק נוח וידידותי לגולפאים מתחילים.

המגרש הקצר, מגרש 'פאר 3', הכולל תשע גומות קצרות, מאפשר לגולפאים מתחילים לחוות את הקסם שבמשחק הגולף כבר מההתחלה, וכן מתאים לילדים, בני נוער, מבוגרים ומשפחות.

לצד תחרויות בינלאומיות ואירועים שוטפים, מקיים המועדון אירועי היכרות עם חוויית הגולף לחברות וארגונים רבים. במהלך אירוע ההיכרות, מקבלים המשתתפים הסבר קצר על עולם הגולף, יוצאים לסיור ברחבי המועדון, כשהם נוהגים ברכבי הגולף הקטנים, ומתנסים בסוגי החבטות, בסיוע מאמנים מקצועיים.

ילדי האקדמיה לגולף בקיסריה, הינם אלופי ישראל לנוער בגולף. ילדים אלו  מייצגים את המדינה בתחרויות גולף ברחבי העולם ומגיעים להישגים מכובדים.

מוצרים של מועדון הגולף קיסריה