מאייר על רוטשילד

אודות מאייר על רוטשילד

מגדל המגורים היוקרתי מאייר על רוטשילד, בתכנונו של מעצב העל הנודע וזוכה פרס פריצקר, ריצ'ארד מאייר, שוכן בלב שדרת רוטשילד, תל אביב, הנחשבת  למרכזה העסקי, המסחרי והתרבותי של תל אביב, ולכתובת האטרקטיבית ביותר בעיר. הפרויקט, ביוזמת חברת "ברגרואין רזידנטיאל", בבעלות ניקולס ברגרואין, מקבוצת "ברגרואין הולדינגס" העולמית וקבוצת "חג'ג' – כהן" הישראלית.

מגדל המגורים יתנשא לגובה של 37 קומות ויכלול לובי מפואר, מרתף יינות, בריכה סמי-אולימפית, שירותי לובי ו- 6 מרתפי חניות ומחסנים מאובטחים לשירותי הדיירים. בפרויקט יחידות מורכבות של דופלקסים וטריפלקסים, הכוללות כל אחת בריכה פרטית על גג המגדל.

דרכי הגישה לפרויקט וממנו נוחות ומאפשרות ניידות לתוך העיר ומחוצה לה דרך רחוב יבנה. סטנדרט הבנייה הבינלאומי הוא תחת פיקוחו הישיר של האדריכל מאייר. החל מאבן שחורה (ג'ט מיסט) מיוחדת המיובאת ממכרות וירג'יניה בארה"ב, עד לדלתות בעיצוב האדריכל במידות של 2.70*90 ס"מ ועיצוב נקי ולבן של קירות הדירות, ללא פאנלים או משקופים.
 
דירות היוקרה יציעו נוף עוצר נשימה לים התיכון ממערבן, יפו העתיקה בדרומן, יופייה האורבני של שדרת רוטשילד בצפון-מזרח ופנורמה עד הרי יהודה במזרח.

פרויקט מאייר על רוטשילד נבחר למגדל המגורים היפה ביותר בישראל לשנת 2011 עוד טרם בנייתו, וכבר הספיק למכור מחצית מהדירות בו, כולל יחידות הפנטהאוס. הבנייה כעת בעיצומה ואכלוס הפרויקט צפוי לשנת 2013.

מוצרים של מאייר על רוטשילד

מאייר על רוטשילד / דירה יוקרתית
מאייר על רוטשילד / המגדל היוקרתי בשדרות רוטשילד