ילין לפידות

אודות ילין לפידות

בית ההשקעות ילין לפידות הוקם ומנוהל על ידי רו"ח דב ילין ורו"ח יאיר לפידות. המוניטין המקצועי של ילין לפידות מתבסס על ניסיון של למעלה מ-25 שנה בניהול השקעות ואנליזה. ילין לפידות מתמחה בניהול השקעות בלבד באמצעות: ניהול תיקי השקעות, קופות גמל, וקרנות נאמנות.

תחומי פעילות - בית ההשקעות ילין לפידות מתמחה בניהול השקעות בלבד ומקפיד על הימנעות מניגודי עניינים פוטנציאליים בין האינטרסים של המשקיעים לבין האינטרסים של בית ההשקעות. בית ההשקעות אינו עוסק בפעילות חיתום ואינו נהנה מעמלות חיתום. ילין לפידות אינו חבר בורסה, אינו מציע שירותי ברוקראז' (קנייה ומכירה של ניירות ערך), אנליזה Sell Side ואינו עושה שוק בניירות ערך.

פילוסופיית השקעה - ניהול ההשקעות בילין לפידות מתבצע מתוך גישה של ניתוח פונדמנטליסטי: מחקר מעמיק של תנאי המאקרו במשק ובשווקי ההון, תוך התמקדות בחברות ובענפים ספציפיים. המחלקה הכלכלית בילין לפידות מבצעת ניתוח והערכת שווי לכל חברה לפני השקעה אפשרית במניה או באג"ח. האנליזה הפרטנית מתבצעת תוך שימת דגש על פגישות שוטפות עם הנהלות החברות.

המחלקה הכלכלית בילין לפידות קובעת דירוג פנימי למניה או לאג"ח. הדירוגים הרשמיים של חברות הדירוג, כמו מעלות ומידרוג, מהווים אינדיקציה נוספת לדירוג הפנימי. עבודת האנליזה הנעשית בבית השקעות ילין-לפידות היא לצרכים פנימיים בלבד (Buy Side).

מוצרים של ילין לפידות

ילין לפידות / קופות גמל וקרנות השתלמות