הלמן - אלדובי

אודות הלמן - אלדובי

בית ההשקעות הלמן-אלדובי מתמחה במתן שירותים פיננסיים, במוצרי חיסכון פנסיוני ובשירותים עסקיים, ונחשב לאחד מבתי ההשקעות המובילים והיצירתיים הקיימים כיום בשוק ההון הישראלי. ייחודו של בית ההשקעות הוא ההתמחות וההתמקדות בתחומים שבהם יש לו יתרון יחסי מוכח על פני גופים אחרים. יתרון זה, כמו גם המקצועיות, רמת השירות והיושר העסקי, הם שהביאו את בית ההשקעות ולקוחותיו להישגים והצלחות לאורך שנים.
בית ההשקעות הלמן-אלדובי בניהולם של רמי דרור, מנכ"ל, ואורי אלדובי, יו"ר,  מתמחה בחסכון ארוך טווח ועוסק בניהול קופות גמל והשתלמות, ניהול קרנות פנסיה וניהול תיקי השקעות והשקעות אלטרנטיביות.
הבית נחשב מאז הקמתו ב- 1995, לאחד מבתי ההשקעות המובילים והיצירתיים הקיימים כיום בשוק ההון הישראלי. ייחודו של בית ההשקעות הוא ההתמחות וההתמקדות בתחומים שבהם יש לו יתרון יחסי מוכח על פני גופים אחרים. יתרון זה, כמו גם המקצועיות, רמת השירות והיושר העסקי, הם שהביאו את בית ההשקעות ולקוחותיו להישגים והצלחות לאורך שנים. קרן הפנסיה של בית ההשקעות הינה אחת משתי קרנות פנסיית ברירת המחדל של ישראל. לאחרונה נכנס בית ההשקעות לתחום הצומח של השקעות אלטרנטיביות במסגרתו הקים קרן השקעות ציבורית המתמחה בהלוואות חברתיות בארה"ב.
בשנת 2017, הונפק בית ההשקעות בבורסה בתל אביב והוא כיום נסחר במדדים: ת"א פיננסים, ת"א צמיחה, ות"א ביטוח פלוס.
לאתר בית ההשקעות: hag.co.il

  • הלמן - אלדובי / צילום: יח"ץ הלמן - אלדובי

מוצרים של הלמן - אלדובי

הלמן - אלדובי / קרן השקעות P2P