אריק בן שמחון

אודות אריק בן שמחון

אריק בן שמחון הוא אחד השמות המדוברים ביותר בעולם העיצוב הישראלי, הסגנון הייחודי המזוהה עם יצירותיו זוכה להערכה רבה מזה שנים. עיצוביו של אריק בן שמחון מפארים את בתיהם של האנינים שבתושבי המדינה וגם כמה מהמוסדות, המלונות, המועדונים, המסעדות והברים הידועים והמצליחים בישראל.

הסטודיו של אריק בן שמחון נפתח בשנת 1993 ובשנים האחרונות הפך למוקד עליה לרגל לצרכן בעל מודעות אסתטית ועיצובית גבוהה. בסטודיו שבנחלת בנימין, ניתן למצוא רהיטים המעוצבים בסגנון מודרני עם נגיעות קלאסיות והומוריסטיות - פינות ישיבה, חדרי שינה ושולחנות כתיבה. כל הרהיטים היוצאים תחת ידו, מוקפדים עד הפרט האחרון ועיצובם יוצא דופן כשהקו המנחה הוא פשטות כמו גם תחכום ואלגנטיות.

"אני מעצב ומייצר את החלום שלי, אני מנסה להציע אלטרנטיבה, בית שהוא אוסף של פריטים שנאספו במשך השנים ושלכל פריט בבית יש חיי מדף ארוכים. אין לי ספק שאם מישהו נכנס אליי לחנות הוא יודע מי גר פה." נאמן לתפיסת עולמו, אריק בן שמחון מציע חוויית שירות הכוללת התייחסות לחלל שבו אמורים הרהיטים להיות ממוקמים, לאופיו ולאישיותו של הלקוח ולצרכיו המיוחדים.

אריק בן שמחון הגדיל את תחום עיסוקו והוזמן לעצב מחדש את קניון ארנה שבהרצליה פיתוח, שעבר מתיחת פנים ומיתוג מחדש, תוך שהוא הופך למרכז מותגי אופנה מובילים תחת השם FASHION ARENA.

מוצרים של אריק בן שמחון

אריק בן שמחון / הקולקציה הייחודית
אריק בן שמחון / פריטי עיצוב מיוחדים