באחד מימי השישי האחרונים הגיעו חברי המועדון לאזור ההררי הירושלמי במוצא כדי לנשום אוויר צלול ונעים ולצפות בפרויקט המגורים היוקרתי ארזה מוצא של חברת אזורים. באירוע התקיים פאנל תרבותי מעניין בו אירח קובי מידן את חילק מגנוס אשר הקים ועומד בראש יחידת חילוץ המאתרת מטיילים ישראלים שנעלמו במקומות נידחים בכל העולם.

קובי מידן בפאנל אירוח עם חיליק מגנוסקובי מידן בפאנל אירוח עם חיליק מגנוס (צילום:יח"צ)

בין לבין נהנו החברים מארוחת בוקר קלה וזכו לשמוע את סיפוריו המרתקים של מגנוס אשר לאחרונה ניהל את גם מבצע חילוץ הישראלים מנפאל. חודש לאחר מכן זכה להדליק את המשואה ביום העצמאות על פועלו למען נעדרים ישראלים בכל העולם.

תערוכת אמנות של גלריית תערוכת אמנות – גלריית "פחות מאלף" (צילום:יח"צ)

באירוע נערכה גם תערוכת אמנות של גלריית "פחות מאלף" מפלורנטין למען קידום האמנות הישראלית. בתערוכה הוצגו יצירות אמנות קלאסיות ואמנות רחוב בשווי של עד אלף דולר לכל יצירה.

"הבית הלבן" בפרויקט ארזה מוצא (צילום:יח"צ)

מאוחר יותר נערך גם סיור לחברים בפרוייקט ארזה מוצא וסביבתו המשלב בין הסטוריה ישראלית ותחושת התחדשות.

על הפרוייקט:

פרויקט המגורים היוקרתי "ארזה מוצא" ממוקם בליבה של גבעה מיוערת המשקיפה אל נוף ירושלמי מרהיב, מוקף עצי ארז עתיקים וצעירים. הפרוייקט תוכנן ביד אמן ובליבו מקננת השאיפה למגורים קהילתיים ייחודים. הוא מתפרש על כ- 60 דונמים, וכולל שני מתחמי מגורים של 218 יחידות דיור: 91 בשלב הראשון ו 127 יחידות דיור בשלב השני.

 

 

" />

הפרויקט מציע לתושביו את כל הדרוש לחיים אקסקלוסיביים המשלבים איכות חיים יחד עם מגורים במקום פסטוראלי וקסום – מיקום אטרקטיבי בקרבת ירושלים ותל אביב, תכנון ייחודי המשלב מספר סגנונות בניה, מגוון שירותים קהילתיים המותאמים בדיוק לצרכי התושבים וחיים קהילתיים איכותיים שיאפשרו להם ליהנות מסביבה מחבקת ובטוחה.

דורון טאבוך מנכדורון טאבוך מנכ"ל סטוריטייל, טלי צרפתי מנהלת שיווק אזורים, ויוסי נבון מנכ"ל פריים קלאב (צילום:יח"צ)

לסיכום היה אירוע נעים, תרבותי ובהחלט מעניין. כל מה שנותר לנו כעת הוא להמשיך ולצפות להמשך התקדמותו של הפרויקט.

נתראה באירועים הבאים!