החיים רק מתחילים. אילוסטרציה: thinksrock

החיים הם כן פיקניק. בטח אם הגעתם לגיל השלישי, הגיל שבו כבר אין יותר מדי אחריות, העבודה לא נושפת לכם בעורף, הילדים לא נתלים לכם על הצוואר ואתם יכולים להתפנות להנאות האמיתיות שיש לעולם להציע. כל החיים עבדתם קשה. עכשיו זה הזמן שלכם.כשכל כך הרבה מחשבה ופיתוח מושקעים בהפיכת הנאות החיים לזמינים עבור בני הגיל השלישי, כבר אין תירוצים. אתם כאן בשביל ליהנות. אין ספק, הגעתם לגיל שאפשר להתחיל. אז מה יצרו עבורנו? בואו נתחיל.

התאמת הבית

כל החיים הייתם פעילים ונמרצים, עסוקים ותזזיתיים. פתאום כואבת הברך, הגב כבר לא מה שהיה וקופת החולים הופכת להיות יעד תיירותי מוביל. זה הזמן להתאים את הבית למציאות החדשה. התאמת הבית לצרכים החדשים, תאפשר לכם להמשיך בחיים עצמאיים ופעילים, ועל הדרך, גם תוריד את כמות הטלפונים הבהולים מהילדים, שמפריעים לכם באמצע הברידג', רק כדי להציע לבוא ללוות אתכם מהסלון למטבח. אתם מסתדרים לבד, תודה. ושיבואו בשבת עם הנכדים.

אם הבית שלכם כולל מדרגות שגורמות לכם לחשוב פעמיים לפני שאתם עוברים בין הקומות - בדיוק בשבילכם המציאו את מעלית הכיסא. את המוצר הזה, שמתחבר למעקה המדרגות ומנייד אתכם בכיף בין קומות הבית, ניתן למצוא בשלל דגמים ועיצובים, כדי שתוכלו לשלב אותו בנוף הביתי בצורה הרמונית וכמעט שלא מורגשת. הרגליים שלכם יגידו תודה. 


דיור יוקרתי לגיל השלישי


אפשר לעבור לדיור מוגן ועדיין לשמור על רמת החיים שהורגלתם אליה ואפילו להעלות אותה. ברחבי הארץ קיימים מספר פרויקטים יוקרתיים של דיור מוגן, המציעים מגורים בסטנדרט של חמישה כוכבים, לצד שירותי בריאות וחברה מהשורה הראשונה. הפרויקטים הללו כוללים דירות מרווחות, מעוצבות, ובנויות ברמת גימור גבוהה, עם שירותים מפנקים, הכוללים ניקיון, כביסה, אחזקה ואוכל ברמה של מסעדות יוקרה. כמובן, ששירותי הרפואה המעולים באחוזות האלה זמינים 24 שעות ביממה.

הדיורים המוגנים היוקרתיים ביותר, מביאים את כל שירותי העיר אליכם ומספקים חיי חברה עשירים:סופרמרקט הממוקם בתוך המתחם, בתי קפה וקולנוע ממש מתחת לבית או טיפולים קוסמטיים וספא במרחק קומה אחת. אם אתם חובבים שירה בציבור, מסיבות, ריקודי סלון סוערים או התעמלות בחדר כושר, או שאתם יותר בעניין של הרצאות מעניינות או קריאה שקטה בספרייה - את כל אלה תמצאו במרחק כמה צעדים.


חיי חברה ופעילויות. קרדיט: עד 120

טיולים מותאמים לחו"ל

הגיל כיום הוא לא תירוץ לכלום. כיום, כשהטיולים המאורגנים לגיל השלישי כוללים עזרה בצ'ק אין, רופא צמוד, הסעות לכל מקום וארוחות דשנות בכל יעד, אין מסלול שלא תוכלו לחרוש. ההתאמות הנדרשות בטיולי חו"ל לגיל השלישי הן די פשוטות, למשל בחירת מלון במיקום מרכזי כדי שאם תתעייפו באמצע, תוכלו לחזור לנוח. אגב, כשיש בקבוצה מלווה שסוחב לכם את הציוד, הסיכוי שתחזרו באמצע היום כי התעייפתם הוא קטן. אם בכל זאת תעזבו את המסלול באמצע, זה כנראה לטובת מסלול שופינג סוער.


לטייל בנוחות שלכם. אילוסטרציה: thinkstock

כן, החיים הטובים נמצאים בהישג יד, רק צריך להושיט אותה ולקטוף. כשכל השירותים והמערכות מכוונות להקל, לסייע ולהנעים לכם את הזמן, העולם הוא מגרש המשחקים הפרטי של החיים שלכם. צאו לטרוף אותם.