קליפ לסיכומו של ערב מרגש

 

למעלה מ-400 חברי פריים קלאב מילאו ביום שני האחרון את אולם הכניסה במוזיאון תל אביב לאמנות, לרגל אירוע הגאלה השנתי של המועדון. משקאות ויין יוקרתי נמזגו כמים, כיבודים ערֵבים לחיך הוגשו בשפע, ותחושת מפגש יוקרתי של חוג החברה הגבוהה ריחפה באוויר. טקס Prime Club Awards  והקונצרט המשובח שבאו בהמשך הערב, השלימו ערב מרנין שרבים מבאי האירוע שיבחו מיד למחרת, ועודם משבחים.

 

 

"ערב מדהים! מכובד, נעים ומאוד טעים"; "האווירה, המקום, הכיבוד, קצב האירועים ותמהיל המוזמנים היו המקור העיקרי להצלחה המרשימה של האירוע"; "הקונצרט המרתק, המנצח הנמרץ, ובמיוחד שירתו ונגינתו של שבן גרמו לנו הנאה רבה. יש לשבח גם את הקייטרינג הנפלא ואת כל ארגון הערב"; "מעבר להיבט העסקי, אינכם שוכחים לרגע את ההיבט החברתי שנלווה לפעילותכם המבורכת" - ועוד שלל ברכות שוגרו אל המועדון מכל עבר, טלפון, מייל ופייסבוק, והלב התרחב למקרא הדברים. גם מנכ"ל המועדון עצמו, יוסי נבון, לא הסתיר את התרגשותו כשמעל בימת אולם רקנאטי ציין כי הפעם הוא "נרגש שבעתיים", בשל "הקהל הגדול יותר" השנה כמו-גם "איכותו ומגוון החברים".

 

"נרגש שבעתיים". יוסי נבון

 

בשיאו של הערב המרגש הוענק אות ההוקרה Prime Club Awards לשישה חברי מועדון בזכות פועלם לאורך השנים, בו היתה משום תרומה יוצאת-דופן למשק ולחברה בישראל. בזה אחר זה עלו לבימה זוכי האות - פרופ' מנחם בן-ששון, נשיא האוניברסיטה העברית בירושלים; חנה הרצמן, מנכ"לית עיריית חולון; עו"ד משה נסים, שר האוצר לשעבר; ועמוס שפירא, נשיא אוניברסיטת חיפה – האזינו בקשב רב לנימוקי הזכייה, שהוקראו בפי מנחת האירוע שרון כידון, וקיבלו את התעודה מידי נציגי ועדת השופטים פרופ' אמנון כהן, רו"ח איריס שטרק וחיים יבין. שני האחרונים נמנו עם זוכי שנת 2014.

 

מה הם צוחקים. יוסי נבון, עמוס שפירא ונציגי ועדת השופטים

 

שני זוכים נוספים - השופט בדימוס מאיר שמגר, נשיא בית המשפט העליון לשעבר; ואלוף (מיל.) ידידיה יערי, מנכ"ל רפאל - נעדרו מהטקס בגין התחייבויות קודמות, אך הנימוקים לזכייתם באות היוקרתי צוינו ברוב-עם כיאה למעמד החגיגי. בשלב הבא התבקשו כולם לשוב לבמה לצורך צילום קבוצתי של מקבלי האות לשנת 2015. מחווה מחממת-לב נצפתה כאשר רגע לפני ירידתם מן הבמה, ביקש עו"ד נסים מן המנחה לקבל לידיו את הדף ממנו הקריאה את הנימוקים לזכייתו. קיבל, כמובן.

 

"הילד עם האצבע בסכר". עו"ד משה נסים ניגש לשרון כידון

 

את הממתק המוסיקלי סיפקה תזמורת סימפונט רעננה, בניצוחו של עומר ולבר, שאירחה את הזמר והיוצר שלומי שבן לקונצרט ששילב בין שיריו לפתיחות של אופרות ידועות. תחילה נוגן האינטרמצו העדין של 'אבירות כפרית' מאת פייטרו מסקאני, אחריו באה האוברטורה הדרמטית של 'נישואי פיגארו' מאת מוצרט שעוררה את הקהל, ורוממה אותו לקצב האוברטורה הסוחפת של 'כרמן' מאת ביזה. בין לבין, שר שבן להיטים כמו 'כולם אומרים' או עיבודיו הייחודיים ל'קחי עוד ואלס' של ליאונרד כהן ו'מותק את אצלי בראש' של בוב דילן – והכל תוך שהוא מפליא בפסנתר, עימו קינח את המופע בנגינה מרגשת של הקונצ'רטו לפסנתר מס. 21 מאת מוצרט.

 

מפגש פסגה. עומר ולבר ושלומי שבן

 

כשסימפונט רעננה המשיכה אחר כך לסיומו של הקונצרט, עם קטע מתוך הסימפוניה מס' 4 ('האיטלקית') מאת מנדלסון, סירב הקהל לאפשר לנגנים לרדת מן הבמה. מחיאות הכפיים הרועמות גרמו להם שוב ושוב לעמוד ולקוד, אך לבסוף הודלקו אורות האולם והשאירו בקרב הקהל טעם של עוד. להתראות בטקס Prime Club Awards 2016. בינתיים קבלו מדגם מראות מהטקס היוקרתי. תמונות מהאירוע כולו יועלו במהלך השבוע הקרוב לאתר. כדאי לחכות!

פרופ' בן-ששון מקבל את האות מידי יוסי נבון ופרופ' אמנון כהן, חבר ועדת השופטיםחנה הרצמן מקבלת את האות מידי חיים יבין, חבר ועדת השופטים


ידידיה יערי לא הגיע אך התעודה תגיע אליו

עו"ד משה נסים מקבל את האות מידי יוסי נבון ורו"ח איריס שטרק, חברת ועדת השופטים

כבוד הנשיא בדימוס מאיר שמגר שוהה בחו"ל אך התעודה תימסר לו

עמוס שפירא והתעודה, יחד עם יוסי נבון, פרופ' אמנון כהן ורו"ח איריס שטרק חברי ועדת השופטים

תמונה קבוצתית. זוכי Prime Club Awards 2015 ונציגי ועדת השופטים

 


לקליפ הווידאו לסיכום האירוע - לחצו כאן

לתמונות נוספות מהאירוע -
לחצו כאן וגם כאן


להתראות באירוע הבא!

 

* אירוע הגאלה השנתי נערך בחסות ילין לפידות - בית השקעות, Rolex ,Golden Tours וקייטרינג פלפל.