ערב הגאלה השנתי של 'המועדון הפיננסי' בלשכת רואי חשבון בישראל, אשר Prime Club היה מנותני החסות בו, היה מלא מפה לפה במאות אורחים מתחומי הכספים, הכלכלה העסקית והיזמות במשק. במסגרת האירוע, במרכז פרס לשלום שעל חוף ימה של יפו, נערך טקס הענקת אות הוקרה והצטיינות למנהלי כספים על תרומתם למשק ולכלכלה בישראל. בסיום קיים פריים קלאב הגרלה בין המשתתפים, בה חולקו לילה זוגי במלון הבוטיק 'אלגרה' בירושלים ו-10 חברויות GOLD לשנה במועדון היוקרה של ישראל.

 

 

 

צעיר לנצח. שמעון פרס

 

אורח הכבוד שפתח את הערב היה הנשיא התשיעי של מדינת ישראל, שמעון פרס, אשר הכריז כי "אתה צעיר כל עוד יש לך חלומות להגשים" וזכה בתשואות ממושכות. לאחר מכן החל טקס הענקת האותות על ידי דודי גולדברג, נשיא הלשכה, לשלושת הזוכים אשר כל אחד בתורו תיאר את תהליך העבודה בחברתו ואת תרומתו האישית להתפתחותה הפיננסית. הזוכים השנה הם: רו"ח שלמה פנט מחברת סופר פארם, רו"ח איריס עברי מחברת מקורות ופיני סגל מחברת Mobileye.

 

 

 

 

המועדון הפיננסי (Finance Club), בראשות רוה"ח חן שרייבר ואלינה פרנקל רונן, הוקם לפני שנתיים על ידי לשכת רואי חשבון בישראל, במטרה לאגד את הדרג הניהולי-כלכלי הבכיר בחברות פרטיות הממשלתיות. בשנת 2014 החל המועדון, המאגד כ-5,000 מנהלי כספים בכירים, לחלק את אות ה-CFO  המצטיין. זאת, באמצעות ועדת איתור שבוחנת עשרות מועמדים על פי פרמטרים של גודל החברה, מצבה הכספי והתפתחותה הפיננסית בשנתיים האחרונות; כמו-גם השפעתו ומעורבותו של המועמד בהתפתחות החברה ובאגף הכספים שלה.

 

רו"ח דוד גולדברג, נשיא לשכת רואי חשבון בישראלרו"ח שלמה פנט (סופר פארם), זוכה אות ההצטיינות, ומשפחתורו"ח איריס עברי (מקורות), זוכת אות ההצטיינות, עם רו"ח חן שרייבר ורו"ח אלינה פרנקל רונןמימין: אלינה פרנקל רונן, פיני סגל (מובילאיי) זוכה אות ההוקרה, חן שרייבר ודודי גולדברגעמוס שפירא, נשיא אוניברסיטת חיפה, וחן שרייבר