קאדילק

XT5 הקרוסאובר החדש

הקרוסאובר טורינג מסדרת XT החדשה, אשר מחליף את ה-SRX, מהדגמים המצליחים של קאדילק ברחבי העולם, הוא שדרוג מהווה שדרוג לפורטפוליו דגמי המותג ויוביל את מותג קאדילק בדרכו להיהפך למותג יוקרה גלובלי מוביל.

נא ללחוץ כאן

להתחברות לאתר ולחשיפת ההטבות לחברי המועדון
  • קאדילק (צילום: יח"ץ קאדילק)
  • קאדילק (צילום: יח"ץ קאדילק)
  • קאדילק (צילום: יח"ץ קאדילק)
  • קאדילק (צילום: יח"ץ קאדילק)
  • קאדילק (צילום: יח"ץ קאדילק)
  • קאדילק (צילום: יח"ץ קאדילק)
  • קאדילק (צילום: יח"ץ קאדילק)
  • קאדילק (צילום: יח"ץ קאדילק)
  • קאדילק (צילום: יח"ץ קאדילק)

קאדילק XT5 – סטנדרט חדש בסגמנט הפנאי-יוקרה
 הקרוסאובר טורינג מסדרת XT החדשה, אשר מחליף את ה-SRX, מהדגמים המצליחים של קאדילק ברחבי העולם, מהווה שדרוג לפורטפוליו דגמי המותג ויוביל את מותג קאדילק בדרכו להיהפך למותג יוקרה גלובלי מוביל.
"ה-XT5  לא רק נכנס ללב סגמנט היוקרה הפופולרי ביותר ברחבי העולם, הוא הראשון מבין ארבעה קרוסאוברים חדשים שקאדילק תציג בשנים הקרובות", מסביר נשיא קאדילק, ג'ואן דה נישייאן, "ה-XT5 תופס תפקיד חיוני בציפיות הצמיחה של המותג בעולם. לכן פיתחנו את ה-XT5 מפנים אל החוץ כך שיעניק יותר מרחב, יותר טכנולוגיה, יוקרה ויעילות".
הקאדילק XT5 מתהדר בשפת עיצוב חדשה, לפי הפילוסופיה של קאדילק הדוגלת במרחב פנים בעל מראה נקי ואלגנטי המתכתב עם עולמות האומנות.
ל-XT5 שלדה חדשה וקלת משקל, אשר תוכננה על מנת להגדיל את מרחב הפנים (מרחב הרגליים מאחור גדול ב- 8.1 ס"מ יותר מדגם ה-SRX) מבלי לפגוע באווירודינאמיקה וביעילות האנרגטית.
אל השלדה המתקדמת, הותאם מנוע חדש, בתצורת V6 בנפח 3.6 אשר מפיק 310 כ"ס ומאפשר אספקת כוח מיידית. טכנולוגיית ה- Stop/Startהחדשה של קאדילק תפסיק את פעולת המנוע כאשר הרכב יהיה בעצירה ובכך תחסוך צריכת דלק ותקטין את פליטת המזהמים.
תיבת ההילוכים בעלת שמונה המהירויות מגיעה עם, לראשונה בקאדילק, מעביר הילוכים (SHIFTER) אלקטרוני, המפחית את רעש המנוע והוויברציות, ומפנה יותר מקום בתא הנוסעים.

 

קאדילק הינו מותג רכב אשר מאז היווסדו דגל בחדשנות טכנולוגית, לצד דגש על סגנון וסטייל. קאדילק היה והינו שם נרדף לאיכות אמריקאית ועיצוב בלתי מתפשר. לאורך השנים, זכו דגמי קאדילק באינספור פרסי עיצוב, ומכוניות קאדילק נבחרו על ידי בעלי שם ושועי עולם כבחירה הראשונה והיחידה שלהם. שורת נשיאים אמריקאים, מקנדי ועד אובמה בחרו בקאדילק במסגרת תפקידם כראשי העולם החופשי.
 
גם היום, קאדילק מובילה את עולם רכבי היוקרה בכל הקשור לעיצוב וחדשנות טכנולוגית. רכבי קאדילק העכשוויים משלבים טכנולוגיות חדשניות הלקוחות ישירות מעמק הסיליקון בארה"ב, כמו מערכת CUE (Cadillac User Experience)- מרכז בידור ומידע חוויתי בתצוגה עתידנית ,תמיכה בממשק Apple CarPlay, שלדות ממתכות מתקדמות, קלות משקל ועמידות, וסדרת מנועים מלהיבים המעניקים חווית נהיגה מושחזת.
בין היתר, משולבות ברכבים טכנולוגיית חדשניות, כגון חנייה אוטומטית, מערכת התנעה מרחוק, בקרת שיוט מסתגלת, מערכות התראה על שטחים מתים, מערכת התראה מפני התנגשות, התראת סטייה מנתיב, תאורה קדמית אדפטיבית ועוד. כל זאת, לצד קו עיצובי חדש השואב השראה מגאוות התעשייה האמריקאית – מטוסי החמקן.
 
קו המוצרים החדש של קאדילק, אשר הוצג יחד עם שינוי התפיסה שהפכה את קאדילק למותג יוקרה גלובלי המתחרה ראש בראש עם מותגי יוקרה מכל העולם, הופך את קאדילק לבחירה האידיאלית עבור לקוחות המחפשים עיצוב וחווית נהיגה יוצאות דופן.

מוצרים נוספים של קאדילק